به علاقه‌مندی‌ها اضافه شد.
از علاقه‌مندی‌ها حذف شد.

معرفی کامل مناطق تفریحی قم

ممکن است تغییراتی در ساعات کاری مجموعه رخ داده باشد لذا برای اطلاع از ساعات دقیق خدمات دهی مجموعه به صفحه خرید بلیط مراجعه فرمایید.

شهربازی زرافه نیلی قم

آدرس شهربازی زرافه نیلی قم : قم - بلوار هفت تیر،نبش کوچه شصت،ساختمان تجاری تفریحی میلاد، طبقه پنج

شماره تلفن شهربازی زرافه نیلی قم : قم - 36203091

شهربازی-زرافه-نیلی-قم

سانسهای شهربازی زرافه نیلی قم :

خرید کارت بازی تخفیفی شهربازی سرپوشیده زرافه نیلی

بازی های بزرگسالان:
سینما 7 بعدی ...
ماشین پورشه ...
ترن دو نفره ...
واقعیت مجازی VR...
انواع ایرهاکی ...
ماشین کوبنده، ماشین ضربه ای ...بازی های خردسال:
قطار شادی ...
خانه بازی ...
موتور و پلیس ...
ایرهاکی کودک...
بسکتبال کودک ...
بازی های چکشی ...
هلی کوپتر ...
تاب کودک ...
مری گرند ...

ساعات کاری: شنبه تا سه شنبه: ۱۷ الی ۲۳
چهارشنبه،پنجشنبه و جمعه: ۱۷ الی ۲۴
با ارائه کد تیکت خریداری شده به پذیرش مجموعه، یک کارت بازی دریافت خواهید کرد مثلا با خرید کارت بازی صد هزارتومانی یک کارت بازی دویست هزارتومانی دریافت میکنید. کارت شهربازی زرافه نیلی تاریخ انقضا ندارد. مبلغ مانده داخل کارت باطل نمیشود و میتوانید برای دفعات بعد استفاده کنید. کلیه بازی ها برای دوسال و نیم به بالا قابل استفاده است. برای اعضا یک خانواده تهیه یک کارت شارژ کافی است. بیعانه کارت مبلغ ده هزار تومان هست که هر زمان موجودی کارت صفر شود بازگردانده میشود.

قیمت بلیط شهربازی زرافه نیلی قم 0 تومان میباشد اما شما میتوانید بلیط شهربازی زرافه نیلی قم را با 50 تخفیف فقط با مبلغ 0 تومان از قم تیکت تهیه فرمایید.

برای خرید بلیط شهربازی زرافه نیلی قم با 50 درصد تخفیف اینجا کلیک کنید.


خانه معما قم

آدرس خانه معما قم : قم - چهار راه شهدا،به سمت قرآن عترت،پاساژ موبایل آسیا،طبقه 1-

شماره تلفن خانه معما قم : قم - 09100123402

خانه-معما-قم

سانسهای خانه معما قم :

لحظاتی هیجان انگیز در اتاق های خانه فرار

اگر دنبال هیجان هستید و تصور می کنید فرد باهوشی هستید، قم تیکت شما را در خانه معما به چالش می کشد.
می توانید با تشکیل یک تیم از دوستان یا خانواده برای رقابت و بازی در مجموعه خانه معما شرکت کنید.

بلیط های قم تیکت برای اتاق موزه و اتاق ساواک قابل استفاده میباشد.

اتاق موزه : درست لحظه ای که همراه با دوستان خود جهت بازدید به یک موزه مراجعه کرده اید ، ناگهان متوجه یک عملیات تروریستی میشوید و به شما اطلاع میدهند که داخل موزه بمب گذاری شده و از همان لحظه تنها 60 دقیقه زمان دارید تا جان خود را نجات دهید . دقایق به سرعت میگذرند و فرصتی برای اشتباه نیست ...
توضیحات: درصد سختی بازی 67 درصد و مدت زمان بازی 45+15 دقیقه؛ این اتاق بیشتر بر اساس EQ افراد طراحی شده و از درجه هوشی بالای ۱۰۰ بامیزان ۴۰ درصد ، هوش و سرعت عمل بالا و ۶۰ درصد دقت برای گروه سنی 12 سال به بالا مناسب است.

اتاق ساواک : شما یک گروه تجسس برای زمان حال هستید که برای کشف راز مخوف اتاق ساواک که متعلق به سال ۱۳۵۷ می باشد، فراخوانده شده اید. باید توجه داشته باشید که این اتاق پر از اسرار پیچیده و مشکوک می باشد که ذهن هوشمند شمارا به چالش می کشد.
توضیحات: درصد سختی بازی 76 درصد و مدت زمان بازی 60+20 دقیقه؛ این اتاق با تمرکز روی IQ افراد از درجه هوشی بالای ۱۱۰ با میزان ۷۰ درصد هوش ۳۰ درصد دقت و همفکری کافی برای افراد با تمایلات کاراگاهی .برای گروه سنی 12 سال به بالا مناسب است.

حداقل پذیرش گروه های چهار نفره میباشد. پس از خرید بلیط از قم تیکت برای رزرو با شماره 09100123402 تماس حاصل فرمایید. پذیرش بالای 12 سال و 10 سال نیز به همراه بزرگسال بلامانع است. حتما ۱۵ دقیقه قبل از شروع بازی برای توضیحات و آماده سازی در مجموعه خانه معما حضور داشته باشید .در صورت تاخیر از زمان بازی شما کسر می شود. رعایت شئونات اسلامی، در مکان الزامی می باشد. استفاده از ماسک در مجموعه الزامی میباشد.

قیمت بلیط خانه معما قم 0 تومان میباشد اما شما میتوانید بلیط خانه معما قم را با 50 تخفیف فقط با مبلغ 0 تومان از قم تیکت تهیه فرمایید.

برای خرید بلیط خانه معما قم با 50 درصد تخفیف اینجا کلیک کنید.

اسکیپ روم یا اتاق فرار یک بازی جهانی است که از سال 2007 از کشور ژاپن شروع شد . این بازی شبیه بازی های مجازی ولی واقعی اتفاق می افتد و خود افراد به عنوان کاراکتر یک بازی نقش آفرینی میکنند . هر اتاق با توجه به سناریو بخصوص خود یک بازه زمانی در اختیار شما قرار میدهد که با توجه به آن باید به هدف نهایی دست پیدا کنید و همه چیز به صورت حقیقی اتفاق می افتد .خانه معما مفتخر است برای اولین بار در ایران این بازی را کاملا بومی سازی کرده و با اهداف فرهنگ سازی و ارتقاء سطح دانش جوانان و خانواده های عزیز همراه با تفریح و لذت در ساعات حضور در این مجموعه با نظارت و حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری استان قم ، در پارک علم و فناوری قم به عنوان فناور به ثبت رسانده.

اگه از حل معما و ماجراجویی لذت می برید، این بازی رو از دست ندهید. یک ساعت از موبایل و تبلت فاصله بگیرید و درگیرِ یک سناریو جذاب شوید! با بسته شدنِ در میگید: حالا چه طوری بیام بیرون؟ به نظر ساده میاد ولی اینجور نیست! کلی نقشه و معما که شما رو میبره به عمقِ یه داستان واقعی.

در خانه معما ؛ فکر کن، جستجو کن و لذت ببر.

نکته جالبتر این که شما میتوانید از قم تیکت بلیط خانه معما قم را اینترنتی رزرو کنید. برای رزرو بلیط خانه معما به بخش خرید بلیط قم تیکت مراجعه فرمایید.
 • خانه معما، اولین و بزرگ ترین مجموعه طراحی و اجرای بازی های فکری گروهیِ اتاقِ فرار در استان قم
 • با نظارت و حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم
 • ثبت شده در پارک علم و فناوری
 • یک بازی جهانی، این بار در ایران در استان قم

سورتمه بوستان علوی قم

آدرس سورتمه بوستان علوی قم : قم - بلوار غدیر،بوستان علوی

شماره تلفن سورتمه بوستان علوی قم : قم - 09128512418

سورتمه-بوستان-علوی-قم

سانسهای سورتمه بوستان علوی قم :

تجربه اوج هیجان در بوستان علوی

مجموعه سورتمه انتهای بوستان جنب رستوران آرین میباشد و مجزا از شهربازی بوستان علوی است. ساعات سرویس دهی : هر روز از ساعت 14 الی 20:30 عدم پذیرش زیر 3 سال. پذیرش 3 الی 8 سال به همراه یک بزرگسال. منظور از بلیط دو نفره یک خردسال به همراه یک بزرگسال میباشد. بهتر است قبل از مراجعه از ساعات خدمات دهی اطمینان کسب کنید.

قیمت بلیط سورتمه بوستان علوی قم 0 تومان میباشد اما شما میتوانید بلیط سورتمه بوستان علوی قم را با 50 تخفیف فقط با مبلغ 0 تومان از قم تیکت تهیه فرمایید.

برای خرید بلیط سورتمه بوستان علوی قم با 50 درصد تخفیف اینجا کلیک کنید.


بوستان جوان قم

آدرس بوستان جوان قم : قم - قم،کمربندی اراک(بلوار امام علی)-بلوار طبیعت-دریاچه جوان

شماره تلفن بوستان جوان قم : قم - 09356300644

بوستان-جوان-قم

سانسهای بوستان جوان قم :

لحظاتی ناب و تجربه قایق سواری دریاچه جوان

حداقل یکساعت قبل از مراجعه به مجموعه بلیط خود را تهیه فرمایید. پوشیدن جلیقه نجات الزامی بوده و بصورت رایگان ارائه میشود. زمان استفاده قایق پدالی 20 دقیقه و تعداد مجاز نفرات 2 الی 4 نفر. زیر هفت سال خردسال محسوب میشود. ساعات کاری: همه روزه ده صبح تا پاسی از شب شماره تماس مجموعه در همین صفحه درج شده است.

قیمت بلیط بوستان جوان قم 0 تومان میباشد اما شما میتوانید بلیط بوستان جوان قم را با 50 تخفیف فقط با مبلغ 0 تومان از قم تیکت تهیه فرمایید.

برای خرید بلیط بوستان جوان قم با 50 درصد تخفیف اینجا کلیک کنید.


باشگاه پینت بال فرمانده قم

آدرس باشگاه پینت بال فرمانده قم : قم - قم،قنوات،خ امام علی، بعد از بوستان شهدای گمنام، باشگاه پینت بال فرمانده

شماره تلفن باشگاه پینت بال فرمانده قم : قم - 09392631322

باشگاه-پینت-بال-فرمانده-قم

سانسهای باشگاه پینت بال فرمانده قم :

یک رقابت هیجانی و رنگی در پینت بال فرمانده

حوصلت سر رفته؟ از روزمرگی خسته شدی؟ دنبال هیجان هستی؟ ما به شما بازی در باشگاه پینت بال فرمانده رو پیشنهاد میکنیم.
شما میتوانید با تشکیل دو تیم از دوستان یا خانواده برای رقابت و بازی در باشگاه پینت بال فرمانده شرکت کنید .

سی دقیقه از زمان برای تعویض لباس و توضیحات نحوه بازی.

زمان بازی یک ساعت و نیم میباشد و کل بازی به تایم های ده دقیقه ای تقسیم میشه، مثلاً در یک ساعت و نیم 9 ست یا راند دو تیم باهم مسابقه میدهند در انتهای بازی هر تیمی برد بیشتری داشت برنده بازی است.

حداقل تعداد نفرات 4 نفر میباشد (رقابت دو گروه دو نفره). حداکثر نفرات هشت نفر میباشد ، رقابت دو گروه چهار نفره. پس از خرید بلیط از قم تیکت برای رزرو با شماره مشخص شده تماس حاصل فرمایید. پذیرش بالای 10 سال. به هر بازیکن اقلام ذیل تحویل میگردد: لباس،ماسک، اسلحه بهمراه چهل عدد تیر. زمان بازی شنبه تا پنجشنبه دو ساعت و جمعه یک ساعت و نیم میباشد. حتما ۱۵ دقیقه قبل از شروع بازی برای توضیحات و آماده سازی در مجموعه حضور داشته باشید .در صورت تاخیر از زمان بازی شما کسر می شود. رعایت شئونات اسلامی، در مکان الزامی می باشد. استفاده از ماسک در مجموعه الزامی میباشد. بازی فقط مخصوص آقایان می باشد و سانس بانوان و خانواده نداریم.

قیمت بلیط باشگاه پینت بال فرمانده قم 40,000 تومان میباشد اما شما میتوانید بلیط باشگاه پینت بال فرمانده قم را با 15 تخفیف فقط با مبلغ 34,000 تومان از قم تیکت تهیه فرمایید.

برای خرید بلیط باشگاه پینت بال فرمانده قم با 15 درصد تخفیف اینجا کلیک کنید.


پاراگلایدر قم

آدرس پاراگلایدر قم : قم - قم،جاده اراک،بعد از سیلو،روبروی نیروگاه حرارتی،سایت پروازی کمرکوه

شماره تلفن پاراگلایدر قم : قم - 09128516976,09369897142

پاراگلایدر-قم

سانسهای پاراگلایدر قم :

پروازی هیجان انگیز

پس از خرید بلیط از قم تیکت برای رزرو با شماره مشخص شده تماس حاصل فرمایید. کلیه ی مسافرین بیمه ی کامل هستند. با هماهنگی قبلی پرواز بر روی دریا و جنگل در شمال کشور در بهترین و زیباترین نقاط انجام میشود. برای انجام پروازهای تفریحی یعنی پرواز دونفره، شخص نیازی به آموزش ندارد. بهمراه داشتن لباس راحت و کفش مناسب دویدن (کتونی یا پوتین) الزامی است و لباس گرم و دستکش در فصل زمستان. در پایان فیلم پرواز با کیفیت Full HD به صورت رایگان اعطا خواهد شد. هزینه ترانسفر تا محل پرواز بعهده ی مسافر میباشد. وزن مجاز مسافر 25 الی 120 کیلوگرم بدون محدودیت سنی. زمان پرواز حدودا 10 دقیقه میباشد و زمان بیشتر با هماهنگی امکانپذیر است.

قیمت بلیط پاراگلایدر قم 500,000 تومان میباشد اما شما میتوانید بلیط پاراگلایدر قم را با 15 تخفیف فقط با مبلغ 423,000 تومان از قم تیکت تهیه فرمایید.

برای خرید بلیط پاراگلایدر قم با 15 درصد تخفیف اینجا کلیک کنید.

پاراگلایدر چیست؟ برای پرواز با پاراگلایدر در قم خلبان به ‌آرامی از سطح شیب‌دار کوه به سمت پایین می‌دود و باحالتی به شکل سرخوردن در آسمان از کوه جدا می‌شود و خلبان برای شروع پرواز احتیاجی به انجام سقوط آزاد و یا پرش از صخره ندارد. نشست‌وبرخاست با پاراگلایدر به نرمی و آرامی برابر با توان بدنی خلبان برای دویدن است و نکته اینکه هنگام پرواز به‌هیچ‌وجه حالت ترس از افتادن به انسان دست نخواهد داد و اصلاً قابل‌مقایسه با بالا رفتن از کوه و یا وحشت نگاه کردن از بالای یک ساختمان بلند نیست. پرواز می‌تواند به چند شکل آغاز شود. در روش اول خلبان با سرعت در جهت مخالف باد می‌دود و چتر را پشت سر خود می‌کشد. برخورد باد به زیر چتر آن را به اهتزاز درمی‌آورد و نهایتاً موجب به پرواز درآمدن خلبان می‌شود. اگر باد شدیدتر باشد گاهی خلبان ابتدا در جهت مخالف می‌ایستد (به‌اصطلاح ریورز یا ضربدری گفته می‌شود) تا باد چتربال را از زمین جدا کند و سپس برگشته و شروع به دویدن می‌کند تا از زمین جدا شود. این روش‌ها معمولاً در نواحی کوهستانی انجام می‌شود تا خلبان بتواند از تفاوت ارتفاعش با زمین پست‌تر نیز برای تداوم مدت پرواز استفاده کند. در روش دوم که معمولاً در نواحی پست استفاده می‌شود، خلبان به کمک یک وسیله دیگر کشیده می‌شود تا به ارتفاع مناسب برسد و بعد خود را از طنابی که توسط آن کشیده شده جدا می‌کند و مستقلاً پرواز می‌کند.

شهربازی بوستان علوی قم

آدرس شهربازی بوستان علوی قم : قم - بلوار غدیر،بوستان علوی

شماره تلفن شهربازی بوستان علوی قم : قم -

شهربازی-بوستان-علوی-قم

سانسهای شهربازی بوستان علوی قم :

خرید کارت بازی تخفیفی شهربازی بوستان علوی قم

شهربازی پنجشنبه و جمعه ها بلیط اینترنتی پذیرش ندارد. در زمان دریافت کارت بازی مبلغ 10 هزار تومان بابت کارت بازی دریافت میشود که با پس دادن کارت بازی مبلغ عودت داده میشود. شارژ کارت بازی قابل عودت نمیباشد. ساعات کاری همه روزه از ساعت 12 تا 24 با ارائه کد تیکت به گیشه بلیط، یک کارت بازی تخفیفی دریافت کرده که بسته به نوع بلیط به مقدار 100 یا 200 هزار تومان بازی میکنید؛ البته با پرداختی 70 یا 100 هزار تومان. اعتبار کارت بازی تا پایان همان روز خرید میباشد و توسط سایر همراهان نیز قابل استفاده میباشد.

قیمت بلیط شهربازی بوستان علوی قم 500,000 تومان میباشد اما شما میتوانید بلیط شهربازی بوستان علوی قم را با 50 تخفیف فقط با مبلغ 423,000 تومان از قم تیکت تهیه فرمایید.

برای خرید بلیط شهربازی بوستان علوی قم با 50 درصد تخفیف اینجا کلیک کنید.

به گزارش واحد روابط عمومی پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به کمبود فضاهای تفریح در قم، اظهار داشت: یکی از اولویت‌های شهرداری قم در کنار توسعه فضای سبز و بوستان‌ها ساخت فضاهای تفریحی و شهربازی است. مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از افتتاح شهربازی بوستان علوی در دهه کرامت خبر داد و افزود: آماده‌سازی شهربازی بوستان علوی در دهه کرامت فاز یک آن افتتاح‌شد و شهروندان می‌توانند از این فضای تفریحی بهره‌مند شوند. جوادیان مختصات فیزیکی این شهربازی را تشریح کرد و کفت: شهربازی بوستان علوی در دو فضای رو باز به مساحت ۶ هزار متر و شهر بازی سرپوشیده به مساحت یک هزار متر آماده‌شده است. وی اعتبار اختصاص داده‌شده به فاز یک این شهربازی را عددی بالغ‌بر هشت و نیم میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: امیدواریم تا پایان سال فاز دو این شهربازی نیز تکمیل‌شده و به بهره‌برداری برسد. مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم دستگاه‌های نصب‌شده در شهربازی را معرفی و تصریح کرد: در فاز یک شهربازی بوستان علوی ۲۵دستگاه VR و بازهای الکترونیکی و ۵ دستگاه بزرگ نصب‌شده است. جوادیان اخذ مجوزهای لازم برای استفاده شهروندان از شهربازی بوستان علوی را موردتوجه قرارداد و خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در تلاش برای اخذ مجوزهای لازم از ستاد مبارزه با کرونا برای استفاده شهروندان از شهربازی هستیم. وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را یکی از دغدغه‌های سازمان دانست و بیان کرد: حفظ سلامت شهروندان در کنار فراهم کردن فضایی شاد موردتوجه سازمان بوده و همه اقدامات موردنیاز برای رعایت فاصله اجتماعی انجام‌شده است.

تله سیژ قم

آدرس تله سیژ قم : قم - بلوار غدیر،بوستان علوی

شماره تلفن تله سیژ قم : قم - 09128512418

تله-سیژ-قم

سانسهای تله سیژ قم :

تله سیژ قم

معرفی کامل تله سیژ قم در وبلاگ قم تیکت

قیمت بلیط تله سیژ قم 20,000 تومان میباشد اما شما میتوانید بلیط تله سیژ قم را با 20 تخفیف فقط با مبلغ 16,000 تومان از قم تیکت تهیه فرمایید.

برای خرید بلیط تله سیژ قم با 20 درصد تخفیف اینجا کلیک کنید.

راه اندازی پروژه تله سیژ مشخصات کلی پروژه : تله‎ سیژ همان خط تله کابین است فقط به جای کابین از صندلی استفاده می‌شود که بیش از۶۰ درصد عملیات عمرانی طرح اجرا شده است. این طرح با هدف ایجاد و توسعه مجموعه های گردشگری فضاهای تفریحی و مهیج برای شهروندان، مسافران و زائران و مجاوران کریمه اهل بیت (س) در شهر مقدس قم و موافقت اصولی و اخذ مجوزات لازم جهت ایجاد منطقه گردشگری از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، در دستور کار قرار گرفت. بر همین اساس پیگیری‌های لازم برای ایجادخط تله سیژ از سال ۱۳۹۵آغاز شد، طراحی‌های اولیه انجام و برای راه اندازی خط هزار و پانصد متری با صد صندلی دو نفره، تجهیزات لازم وارد کشور شده و در گمرک سلفچگان تخلیه شدند. نقاط مختلفی برای احداث تله سیژ در نظر گرفته شده بود اما در نهایت بوستان علوی برای احداث این خط مورد توافق و تایید قرار گرفت. کلیه مراحل نصب و راه اندازی توسط کارشناسان داخلی و نیروهای بومی انجام گرفته است. جهت دریافت تمامی گواهینامه های داخلی و بین المللی، بازدید و کنترل‌های مربوطه توسط کارشناسان سازمان ملی استاندارد ایران و کارشناسان اروپایی از مراحل مربوطه بازدید و کنترل‌های نهایی را بعمل خواهند آورد. تجهیزات لازم با اعتباری بالغ بر ۱۳۵.۰۰۰ یورو (بدون هزینه‎های حمل و نقل، گمرک و نصب) از یک شرکت معتبر و برندهای برتر اروپایی به نام «دوپل مایر» اتریش خریداری شده است. این شرکت از معتبرترین کمپانی‏های ساخت تجهیزات انواع تله کابین و بالابرهاست.

 • از نوع قفل ثابت با وزنه ثقلی
 • طول خط ۱۱۵۰ متر و طول رفت و برگشت ۲۳۰۰ متر.
 • تعداد صندلی ۶۰ عدد
 • سرعت ۱ تا ۳ متر بر ثانیه
 • تعداد دکل میانی ۱۳ عدد
 • حداکثر ارتفاع دکل ها تا ۱۷ متر
 • تعداد ایستگاهها : ۲
 • محل احداث ایستگاه اول مجاور مجموعه سورتمه بوستان علوی و ایستگاه دوم انتهای بوستان
 • ساخت کارخانه دوپلمایر اتریش

کارتینگ کاج قم

آدرس کارتینگ کاج قم : قم - بلوار غدیر،بوستان غدیر

شماره تلفن کارتینگ کاج قم : قم - 09199847898,31185

کارتینگ-کاج-قم

سانسهای کارتینگ کاج قم :

اوج هیجان و سرعت در کارتینگ کاج قم

ساعات سرویس دهی: هر روز از ساعت 18 الی 1 بامداد قابل استفاده برای افراد با قد بالای ۱۵۰ سانتی متر مدت زمان استفاده ۶ دقیقه میباشد. طول پیست 950 متر بهتر است قبل از مراجعه از ساعات خدمات دهی اطمینان کسب کنید.

قیمت بلیط کارتینگ کاج قم 50,000 تومان میباشد اما شما میتوانید بلیط کارتینگ کاج قم را با 36 تخفیف فقط با مبلغ 32,000 تومان از قم تیکت تهیه فرمایید.

برای خرید بلیط کارتینگ کاج قم با 36 درصد تخفیف اینجا کلیک کنید.

کارتینگ یا مسابقه کارتینگ نوعی از ورزش موتوری با خودروهای چرخ‌باز است. این‌گونه خودروهای چهارچرخه کوچک و چرخ‌باز کارت نام دارند. با ماشین‌های کارت معمولاً در مسیرهای کارت‌سواری که در مقیاسی کوچک نسبت به بزرگ‌راه‌های واقعی ساخته می‌شوند مسابقه داده می‌شود. کارتینگ معمولاً به عنوان قدم اول در مسیر رسیدن به ورزش‌های پرخرج‌تر خودروسواری به‌شمار می‌آید. اگر مسیرگاه کارتینگ درون یک ساختمان باشد به این نوع کارتینگ , کارتینگ سرپوشیده (Indoor Karting) گفته می‌شود.در سالهای اخیر تولید کنندگان داخلی (ایرانی) با کمک و بهره گیری از دانش روز شروع به تولید این وسیله مهیج کرده اند.

در کارتینگ کاج قم شما میتوانید این هیجان متفاوت را تجربه کنید و لذت ببرید؛ در استفاده از کارتینگ کاج قم محدودیت سنی وجود ندارد صرفا قد باید حداقل 150 سانتیمتر باشد. ماشین های کارتینگ کاج تا ۱۰۰ کیلومتر سرعت دارند که بسته به مهارت راننده (درایور) میتوان استفاده کرد. افراد با حداکثر 110 کیلو وزن مجاز به استفاده از کارتینگ کاج قم میباشند. برای استفاده از کارتینگ کاج نیازی به داشتن همراه نیست.

آدرس کارتینگ قم : انتهای بلوار غدیر، بوستان غدیر. قم تیکت آرزوی تجربه ای شاد و مفرح برای شما دارد برای استفاده از کارتینگ کاج میتوانید بلیط تخفیفی این مجموعه را به سادگی از قم تیکت تهیه فرمایید.


باغ پرندگان قم

آدرس باغ پرندگان قم : قم - انتهای زنبیل آباد،میدان مفید،ابتدای بلوار شهید آوینی

شماره تلفن باغ پرندگان قم : قم -

باغ-پرندگان-قم

سانسهای باغ پرندگان قم :

لحظاتی پر از آرامش و زیبایی دور از هیاهوی شهری در باغ پرندگان قم

ساعات کاری: هر روز از ساعت 9 تا 16:30 امکان فیلم‌برداری و عکس‌برداری شخصی. ورود کودکان زیر 3 سال رایگان است. همراه داشتن اقلام زیر در زمان ورود به باغ ممنوع است: کوله، سبد، زیرانداز. اهدا پرنده به باغ امکانپذیر میباشد. معرفی کامل باغ پرندگان قم در وبلاگ قم تیکت عکاس: آقای رضا رمضانی

قیمت بلیط باغ پرندگان قم 10,000 تومان میباشد اما شما میتوانید بلیط باغ پرندگان قم را با 11 تخفیف فقط با مبلغ 8,900 تومان از قم تیکت تهیه فرمایید.

برای خرید بلیط باغ پرندگان قم با 11 درصد تخفیف اینجا کلیک کنید.


قم تیکت رزرو اینترنتی بلیط مناطق تفریحی قم
پیگیری خرید
×