به علاقه‌مندی‌ها اضافه شد.
از علاقه‌مندی‌ها حذف شد.

استخر دانشگاه قم را بهتر بشناسید

مقدمه و تاریخچه

بهره برداری از استخر دانشگاه قم تا پایان اردیبهشت 96. دکتر گندمکار از بهره برداری استخر دانشگاه قم تا پایان اردیبهشت 96 خبر داد و گفت: عملیات ساخت استخر با بودجه 500 میلیون تومانی از سال 88 آغاز و در سال 93 با ایجاد کاسه استخر و سازه با قوت پیگیری شد که از ابتدای سال 95 با برنامه ریزی و تدوین زمان بندی اتمام پروژه و افزایش سرعت ساخت و تکمیل آن، در اردیبهشت سال 96 شاهد افتتاح استخر دانشگاه خواهیم بود.معاون اداری و مالی دانشگاه افزود: در بازدیدی که به همین منظور دکتر رخشانی مهر مدیر کل طرح های عمرانی وزارت علوم و دکتر پورکیانی مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، اوایل اسفند ماه سال جاری از پروژه استخر به عمل آوردند، مقرر شد اعتبارات لازم جهت اتمام و تکمیل پروژه استخر به دانشگاه اختصاص یابد.

دکتر گندمکار افزود: بحث های عمرانی داخل و بیرون استخر توامان در حال انجام است و سفارش ساخت موتور خانه استخر که بخش پرهزینه استخر می باشد نیز در حال انجام است و از پیمانکار خواسته شده که کارها را طبق برنامه ریزی انجام شده پیش ببرد تا در موعد مقرر یعنی اردیبهشت 96، شاهد افتتاح استخر باشیم. دکتر گندمکار همچنین از توجه دکتر امید و دکتر رخشانی مهر و پیگیری های ویژه دکتر پورکیانی جهت ساخت و اتمام پروژه استخر تقدیر و تشکر کرد.

افتتاح استخر دانشگاه قم
افتتاح استخر دانشگاه قم

مراحل تكمیلی پروژه ساخت استخر سرپوشیده دانشگاه قم

گزارش تصویری از ساخت مراحل پایانی استخر دانشگاه قم:

استخر دانشگاه قم
استخر دانشگاه قم
استخر دانشگاه قم

بهره برداری از استخر بزرگ دانشگاه قم

صبح امروز؛ شنبه 21 مهر 1397 شركت سقف بهمن پیمانكار ساخت استخر؛ این پروژه را تحویل بهره بردار داد. این پروژه بنا بود در ماه های قبل افتتاح شود ولی به دلیل مشكلات جدی اقتصادی كشور و عدم فروش برخی تجهیزات حساس در بازار تكمیل این پروژه با تاخیر مواجه شد. هدف از ساخت استخر برگزاری كلاس های درسی، ارائه خدمات تندرستی به عموم دانشگاهیان و همچنین درآمد زایی و تامین هزینه های ساخت و نگهداری از طریق ارائه خدمات به متقاضیان بیرون دانشگاه در سانس های خالی می باشد. افتتاح رسمی در زمان مناسب با حضور مسئولان كشوری و استانی انجام خواهد شد ولی به جهت تسریع در ارائه خدمات به دانشگاهیان بهره برداری از استخر از هفته آینده آغاز می شود. استخر دانشگاه قم یك استخر پیشرفته، استاندارد و از جهات زیادی منحصر به فرد در استان است. هزینه استفاده از استخر بر اساس شاخص های ملی توسط اداره ورزش و جوانان استان ۲۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. استفاده از استخر برای كلاس های درسی دانشجویان رایگان می باشد. در سانس های افتتاحیه برای خانواده عموم دانشگاهیان تا سقف دو نفر نیز تخفیف ۷۵ درصد در نظر گرفته شده است.

بهره برداری استخر دانشگاه قم

درباره استخر دانشگاه قم

استخر دانشگاه قم دارای 3 استخر مجزا؛ استخر بزرگ، استخر کودکان، استخر آب درمانی میباشد و از کیفیت باورنکردنی برخوردار است. استخر بزرگ با آبی زلال و شفاف که با استفاده از پیشرفته ترین سیستم تصفیه آب (UV) تسویه شده و لذت یک شنای عالی را برای شما فراهم می آورد. استخر کودکان که استخری مجزا برای خردسالان بوده و برای آب تنی کودکان در نظر گرفته شده است و استخر مخصوص آبدرمانی با دمای مناسب جهت پیاده روی و آبدرمانی درنظر گرفته شده، دمای آب استخر آب درمانی مناسب آب درمانی بوده و با دمای استخر بزرگ متفاوت است. استخر آب درمانی مساحت بزرگی دارد که شما میتوانید با آرامش به آب درمانی بپردازید.

قوانین و مقرات

بمنظور رعایت نظم و بهداشت از ورود کودکان زیر 6 سال و افراد دارای خالکوبی جلوگیری میشود.

آدرس و شماره تماس استخر دانشگاه قم

آدرس استخر دانشگاه قم : بلوار غدیر،بعد از شهرک قدس میباشد و استخر قبل از ورودی شهرک قدس قم واقع شده است. شماره تماس استخر دانشگاه قم 32855030 میباشد.


بلیط استخر دانشگاه قم


قم تیکت نماینده انحصاری فروش بلیط استخر دانشگاه قم است، پس برای خرید بلیط راحتید! وارد سایت قم تیکت یا اپلیکیشن قم تیکت شوید و پس از انتخاب استخر دانشگاه قم، رزرو اینترنتی خود را انجام دهید. در ادامه فیلم آموزشی رزرو اینترنتی بلیط استخر دانشگاه قم خدمت شما ارائه میشود.

قیمت بلیط و سانس های استخر دانشگاه قم


قیمت مصوب استخر دانشگاه قم در سال 98 مبلغ 250.000 ریال میباشد که با تخفیف و پرداخت 190.000 ریال میتوانید از قم تیکت تهیه فرمایید.

سانس آقایان : شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 18 الی 24

یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه 20 الی 24

سانس بانوان : یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه 11 الی 17

جمع بندی

اگر بدنبال استخری نوساز و با کیفیت عالی هستید بدون اغراق استخر دانشگاه قم رتبه اول در بین پیشنهادات قم تیکت به شما خواهد بود پس این فرصت رو به خودتون بدید و حتما استخر دانشگاه قم را امتحان کنید تضمین میکنیم مشتری دایمی استخر خواهید شد.

منبع : سایت دانشگاه قم
× برای اطلاع از بازگشایی، اپلیکیشن قم تیکت را نصب کنید.
پیگیری خرید
×