به علاقه‌مندی‌ها اضافه شد.
از علاقه‌مندی‌ها حذف شد.

قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد خرید از قم تیکت را دارند، لازم است قوانین زیر را کامل مطالعه و سپس اقدام به خرید کنند. خرید از قم تیکت به منزله مطالعه و قبول شرایط قوانین و مقررات مربوطه است. از اینکه به قوانین قم تیکت احترام میگذارید صمیمانه سپاسگزاریم.

در صورت کسر هزینه از حساب مشتری و عدم دریافت بلیط، هزینه کسر شده بین 15 دقیقه تا 24 ساعت بعد، از طرف بانک به حساب مشتری برمیگردد؛ در صورت برنگشتن هزینه مشتری موظف است برای پیگیری بیشتر، سایت را مطلع کند. همچنین میتوانید با استفاده از بخش پیگیری خرید تاریخچه خریدهای خود را مشاهده فرمایید.

در هنگام ورود اطلاعات شماره موبایل واقعی خود را وارد کنید تا در پیگیری های بعدی به مشکل برخورد نکنید. کلیه پیگیری ها صرفا از طریق شماره موبایل وارد شده انجام میپذیرد.

قم تیکت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط بلیط فروخته شده ندارد، بنابراین مسئول امکانات و مشکلات احتمالی مجموعه ها نیست.

قیمت مجموعه و ارزش واقعی؛ صرفا قیمتی است که توسط مجموعه تعیین شده و به قم تیکت اعلام میشود.

نظرات ثبت شده در قم تیکت درصورت تایید مجموعه منتشر میشوند.

بندرت امکان دارد مجموعه ای طرح های تخفیفی مناسبتی زیر قیمت، یا هم قیمت قم تیکت ارائه دهد.

بلیط‌های خریداری شده قابل استرداد و عودت نیست، همچنین تغییر یا تبدیل بلیط‌ها امکانپذیر نمیباشد. مگر در شرایط فورس ماژور مانند تعطیلی مجموعه، تکمیل ظرفیت پذیرش و ... که با اعلام درخواست کاربر عودت هزینه انجام میپذیرد.

اعتبار کلیه بلیط‌های تخفیفی، در فرم خرید و همچنین در صفحه صدور بلیط نمایش داده میشود و با اتمام اعتبار، بلیط تخفیفی خریداری شده ارزشی نخواهد داشت لذا قبل از خرید دقت لازم را مبذول فرمایید. در صورت تعطیلی موقتی مجموعه، به میزان مدت زمان تعطیلی به اعتبار قبلی بلیط‌های خریداری شده اضافه میشود.

قبل از خرید بلیط، برای اطلاع دقیق از زمان ارائه خدمات با مجموعه مورد نظر تماس حاصل فرمائید چرا که ممکن است بدون اطلاع به سایت، ساعات ارائه خدمات مجموعه ها تغییر کند.

خرید بلیط از قم تیکت به منزله رزرو بلیط نمیباشد. لذا خریدار میتواند در بازه زمانی اعتبار بلیط و با فراهم بودن شرایط پذیرش خریدار توسط مجموعه، هر زمان بلیط خود را استفاده نماید.

× قبل از تهیه بلیط ضمن تماس با مجموعه از باز بودن مجموعه اطمینان حاصل فرمایید.
پیگیری خرید
×