به علاقه‌مندی‌ها اضافه شد.
از علاقه‌مندی‌ها حذف شد.

قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد خرید از قم تیکت را دارند، لازم است قوانین زیر را کامل مطالعه و سپس اقدام به خرید از سایت کنند. خرید از قم تیکت به منزله مطالعه و قبول شرایط قوانین و مقررات مربوطه است. از اینکه به قوانین قم تیکت احترام میگذارید صمیمانه سپاسگزاریم.

در صورت کسر هزینه از حساب مشتری و عدم دریافت تیکت، هزینه کسر شده حداکثر تا 24 ساعت بعد، از طرف بانک به حساب مشتری برمیگردد؛ در صورت برنگشتن هزینه مشتری موظف است برای پیگیری بیشتر، سایت را مطلع کند.

در هنگام ورود اطلاعات شماره موبایل واقعی خود را وارد کنید تا در پیگیری های بعدی به مشکل برخورد نکنید. کلیه پیگیری ها صرفا از طریق شماره موبایل وارد شده انجام میپذیرد.

قم تیکت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط تیکت فروخته شده ندارد، بنابراین مسئول امکانات و مشکلات احتمالی مجموعه ها نیست.

قیمت مجموعه و ارزش واقعی؛ صرفا قیمتی است که توسط مجموعه تعیین شده و به قم تیکت اعلام میشود.

ممکن است نظرات ثبت شده توسط مدیریت مجموعه یا قم تیکت محدود شوند.

بندرت امکان دارد مجموعه ای طرح های تخفیفی مناسبتی زیر قیمت قم تیکت ارائه دهد.

تیکت های خریداری شده قابل استرداد و عودت نیست، همچنین تغییر یا تبدیل تیکت ها امکانپذیر نمیباشد. مگر در شرایط فورس ماژور مانند تعطیلی ناگهانی مجموعه ها که با اعلام درخواست کاربر به سایت، عودت هزینه انجام میپذیرد.

اعتبار کلیه تیکت های تخفیفی، در فرم خرید و همچنین در صفحه صدور تیکت نمایش داده میشود و با اتمام اعتبار، تیکت تخفیفی خریداری شده ارزشی نخواهد داشت لذا قبل از خرید دقت لازم را مبذول فرمایید.

بهتر است قبل از خرید تیکت، برای اطلاع دقیق از زمان ارائه خدمات با مجموعه مورد نظر تماس حاصل فرمائید چرا که ممکن است بدون اطلاع به سایت، ساعات ارائه خدمات مجموعه ها تغییر کند.

× نصب اپلیکیشن قم تیکت
پیگیری خرید
×