قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد خرید از قم تیکت را دارند، باید قوانین زیر را کامل مطالعه و سپس اقدام به خرید از سایت کنند. خرید از قم تیکت به منزله مطالعه و قبول شرایط قوانین و مقررات مربوطه است. از اینکه به قوانین قم تیکت احترام میگذارید صمیمانه سپاسگزاریم.

به دلیل تسویه مستمر با مجموعه ها، تخفیف های خریداری شده قابل استرداد و عودت نیست، همچنین تغییر یا تبدیل تخفیف ها امکانپذیر نمیباشد.

اعتبار کلیه تیکت های تخفیفی، در فرم خرید و همچنین در صفحه صدور تیکت نمایش داده میشود و با اتمام اعتبار، تیکت تخفیفی خریداری شده ارزشی نخواهد داشت لذا قبل از خرید دقت لازم را مبذول فرمایید.

قبل از مراجعه به مجموعه ها، برای اطلاع دقیق از زمان ارائه خدمات با مجموعه مورد نظر تماس حاصل فرمائید چرا که ممکن است بدون اطلاع به سایت، ساعات ارائه خدمات مجموعه ها تغییر کند.

در صورت کسر هزینه از حساب مشتری و عدم دریافت تیکت، هزینه کسر شده تا 24 ساعت بعد، از طرف بانک به حساب مشتری برمیگردد؛ در غیر این صورت مشتری موظف است برای پیگیری بیشتر، سایت را مطلع کند.

در هنگام ورود اطلاعات شماره موبایل واقعی خود را وارد کنید تا در پیگیری های بعدی به مشکل برخورد نکنید. کلیه پیگیری ها صرفا از طریق شماره موبایل وارد شده انجام میپذیرد.

قم تیکت این اختیار را دارد که هر زمان لازم بود، قیمت ها و تخفیف های خود را بدون اطلاع قبلی به کاربران تغییر دهد.

قم تیکت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط تیکت فروخته شده ندارد، بنابراین مسئول امکانات و مشکلات احتمالی مجموعه ها نیست.

× دانلود اپلیکیشن موبایل