سینما 6 بعدی شهر بستنی

هیجانی متفاوت در سینما شش بعدی قم با 20% تخفیف و پرداخت تنها 4,000 تومان به جای 5,000 تومان

%20

سینما 6 بعدی شهر بستنی

هیجانی متفاوت در سینما شش بعدی قم با 20% تخفیف و پرداخت تنها 4,000 تومان به جای 5,000 تومان

%20
ارزش واقعی: 5,000 تومان پرداختی شما: 4,000 تومان
خرید بلیط
آقایان و بانوان تاریخ اعتبار تا: 98/08/13

توضیحات و سانسهای سینما 6 بعدی شهر بستنی

شروع سرویس دهی از ساعت 21 پذیرش 6 سال به بالا بیش از 70 فیلم ترسناک، هیجانی و کودکانه مجهز به فضای سبز و استراحت و محل بازی کودکان زمان فیلم بین 5 تا 7 دقیقه
sample-avatar
من هر شهری میرم اول سینما چند بعدی هاش و میرم سر میزنم خیلی خوب میشه قم هم داشته باشه. اخجون

stripe-emoji
stripe-emoji
stripe-emoji

امکانات سینما 6 بعدی شهر بستنی

سینما شش بعدی قم مجهز به شش صندلی و محصول کشور ترکیه که مجهز به بیش از 70 فیلم با کیفیت و به روز شامل فیلم های کودکانه و ترسناک و هیجانی است. با توجه به سنین مختلف دارای مضامین های مختلف و با توجه به درخواست مشتری پخش خواهد شد. صندلی ها به سمت چپ و راست و عقب و جلو با توجه به موضوع فیلم حرکت دارد علاوه بر حرکت سه افکت دیگر شامل وزش باد و تکانه زیر صندلی و پاشش آب با توجه به نوع و شرایط فیلم اعمال میشوند.

همه این حرکات و تنوع موضوع به فیلم ها هیجان و ترس را خواهد داد و بیننده را مجبور میکند به شرایط عکس العمل نشان دهد.

درواقع سینماهای 6 بعدی به این دلیل برای مردم هیجان انگیز و جذاب هستند که اتفاقاتی در فیلم رخ میدهد همزمان برای شخص داخل سالن نیز اتفاق می افتد به این صورت که مثلا اگه در فیلم سوار بر ترن در بین صخره ها در حرکت باشید علاوه بردیدن صحنه های سه بعدی صندلی ها با حرکت های متناسب و زوایای مختلف و همچنین حرکت مجزای سیمولاتور (کل سالن) به صورت مجزا از صندلی ها و یا هم جهت آنها و از طرفی وزش باد در صورت وجود یا لرزش سالن برای واقعی تر شدن صحنه یا درصورت نیاز افکت های لمس پا یا...حس واقعی بودن را به بیننده القا میکند. به عنوان مثال با آتش سوزی جنگل بوی دود در سالن منتشر میگردد و یا در هنگام باران در فیلم علاوه بر پاشش آب در سالن صاعقه ایجاد میگردد!


× با اپلیکیشن قم تیکت 5% کمتر پرداخت کن
پیگیری خرید
×